Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom

Sok uzyskany w wyniku pracy  wyciskarek wolnoobrotowych wyróżnia się bogactwem walorów odżywczych. Tłoczony na zimno zachowuje witaminy i minerały w nienaruszonym stanie, a jego prozdrowotne oddziaływanie jest nie do przecenienia. Wielu lekarzy rekomenduje swoim pacjentom systematyczne picie soków z warzyw i owoców pozyskanych właśnie tą metodą, która pozwala zachować wszystkie potrzebne człowiekowi składniki jego diety. Soki z warzyw i owoców chronią człowieka przed wieloma chorobami, ogrywają ogromną rolę w profilaktyce.

Zdaniem producentów wolnoobrotowa wyciskarka Hurom charakteryzuje się najlepszymi w swojej klasie cechami decydującymi o ocenie tego urządzenia. Po pierwsze sama w sobie jest  perfekcyjnie wykonana, niezwykle wydajna, a sok jaki powstaje w wyniku jej pracy jest absolutnie klarowny.

Uaktualniona i zmieniona piramida żywieniowa, która jest podstawą tworzenia wszelkich diet, opiera się dwóch podstawowych składnikach diety, jakimi są warzywa i owoce. A ponieważ bardzo często nie jesteśmy w stanie zjeść zalecanej dawki dziennej warzyw i owoców, doskonałym wyjściem z sytuacji jest spożywanie wyciśniętego z nich soku.

Warzywa i owoce zawierają witaminy, minerały, enzymy, fitoskładniki oraz błonnik, wszystko to niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka oraz ochrony przed chorobami.

Wszystkie organizacje zajmujące się stanem zdrowia całej populacji, zalecają codzienne picie soków, ze względu na łatwość przyswajania witamin i minerałów.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom istnieje na rynku od 1974 roku i aktualnie jest jego liderem. Oprócz wyciskania soków, posiada ona również funkcje pozwalające na przygotowanie mleka roślinnego, lodów, sorbetów i oczywiście smoothie.

Technologia jej produkcji pozwala na ograniczenie hałasu oraz zużycie mniej mocy niż na przykład robią to zwykłe sokowirówki. Dzięki łatwemu demontażowi łatwo i szybko myje się ją pod bieżącą wodą. Jest prosta w obsłudze, a dzięki temu, że nie potrzebuje ostrych noży, jest całkowicie bezpieczna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *