Wyciskarka wolnoobrotowa Angel – najbardziej wydajna na rynku

Czym różni się wyciskarka wolnoobrotowa Angel od innych dostępnych na rynku? Wykonana ze stali nierdzewnej, dwuślimakowa technologia wyciskania sprawia, że sok zachowuje maksimum substancji odżywczych, enzymów i witamin, a produktem ubocznym podczas wyciskania jest suchy odpad. Z warzyw i owoców wyciskamy maksimum surowca. W wyciskarce wolnoobrotowej można ponadto uzyskać sok z warzyw liściastych, takich jak jarmuż, szpinak, natka pietruszki.

Jak działa wyciskarka wolnoobrotowa Angel?

Technologia polega na miażdżeniu i rozdrabnianiu owoców i warzyw, pozwalając uzyskać witaminy i enzymy w niezmienionej formie. Wolne obroty sprzyjają zachowaniu substancji odżywczych. Następnie sok odfiltrowywany jest przez sito, wyciskarka nie zawiera ostrzy. Ponadto sok jest lekkostrawny, bo pozbawiony włókien. Warto go pić podczas przeziębienia, w ramach profilaktyki, dla wzmocnienia odporności w okresach zachorowań.

Dlaczego soki uzyskane z wyciskarki wolnoobrotowej są tak zdrowe?

Witaminy, enzymy i składniki odżywcze zawarte w świeżo wyciskanych sokach mogą zahamować rozwój choroby, co więcej w odpadach znajduje się skórka, w której często gromadzą się pestycydy i metale ciężkie.

Stal nierdzewna jest materiałem trwałym, odpornym na rdzewienie i nie wydziela żadnych szkodliwych substancji do pożywienia. Wyciskarka jest bezpieczna dla alergików.

Czy ta wyciskarka ma jakieś wady?

Dwuślimakowa wyciskarka Angel pozwala uzyskać maksimum surowca z warzyw i owoców, ale jej mycie i składanie może być kłopotliwe dla osób niecierpliwych. Wadą jest też to, że nie można wszystkich części myć w zmywarce. Wyciskanie soku wymaga cierpliwości, zajmuje więcej czasu, ale pozwala zachować maksimum substancji odżywczych.

Ten rodzaj wyciskarki to produkt ekskluzywnym dla osób, które chcą osiągnąć najwięcej korzyści, np. stosują terapię Gersona w celach leczniczych. Jakość wymaga precyzji, czasu i ma też swoją cenę. Sok jest klarowny, nie rozwarstwia się, a walory smakowe zachęcają do jak najczęstszego picia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *